Collection: DEC TRANSFERS
-
God taught me that I don’t have to tell my side of the story He saw it all- DTF Transfer
Regular price From $3.50 USDRegular priceUnit price / perSale price From $3.50 USD -
Look for the good in everyday,everything, everyone- DTF Transfer
Regular price From $3.50 USDRegular priceUnit price / perSale price From $3.50 USD -
Hope is born - DTF Transfer
Regular price From $3.50 USDRegular priceUnit price / perSale price From $3.50 USD -
Holy,Holy,Holy is the Lord God almighty - DTF Transfer
Regular price From $3.50 USDRegular priceUnit price / perSale price From $3.50 USD -
Livin on a prayer - DTF Transfer
Regular price From $3.50 USDRegular priceUnit price / perSale price From $3.50 USD -
Every hour Oh Lord I need you - DTF Transfer
Regular price From $3.50 USDRegular priceUnit price / perSale price From $3.50 USD -
*Praise the Lord- DTF Transfer
Regular price From $3.50 USDRegular priceUnit price / perSale price From $3.50 USD -
Glory to the newborn King- DTF Transfer
Regular price From $3.50 USDRegular priceUnit price / perSale price From $3.50 USD -
Nuts over Christmas- DTF Transfer
Regular price From $3.50 USDRegular priceUnit price / perSale price From $3.50 USD -
He will cover you with his feathers and under his wings you will find refuge- DTF Transfer
Regular price From $3.50 USDRegular priceUnit price / perSale price From $3.50 USD -
Christmas trees Jesus, Please- DTF Transfer
Regular price From $3.50 USDRegular priceUnit price / perSale price From $3.50 USD -
Shop Small Support Local Be Kind- DTF Transfer
Regular price From $3.50 USDRegular priceUnit price / perSale price From $3.50 USD -
Cozy Season- DTF Transfer
Regular price From $3.50 USDRegular priceUnit price / perSale price From $3.50 USD -
Coffee & Christmas Cheer- DTF Transfer
Regular price From $3.50 USDRegular priceUnit price / perSale price From $3.50 USD -
Better days ahead- DTF Transfer
Regular price From $3.50 USDRegular priceUnit price / perSale price From $3.50 USD -
Created with a purpose- DTF Transfer
Regular price From $3.50 USDRegular priceUnit price / perSale price From $3.50 USD